Home / Aktivity /

Pláže

  Sluneční stát je na své pláže jaksepatří pyšný: většina z nich je čistá, uklizená a bezpečná, přičemž ty nejlepší získaly prestižní ocenění Modrá vlna (v současné době je jich 43) za kvalitu vody, čistotu a podobné vlastnosti. Mnohé z nejkrásnější pláží leží spíš na břehu Mexického zálivu.
   
       
044 obr 012

Siesta Key

Siesta Key je známá jak aktivním uvolněným životním stylem, tak svou tichou krásou, má prostě vše pro Vaši báječnou dovolenou.

Siesta Key je 8 mil dlouhý ostrov u pobřeží Sarasoty se světově známými bílými písčitými plážemi, unikátními restauracemi, místy, kde můžete nakupovat a užívat si nočního života. Místní pláže patří mezi tři nejkrásnější na Floridě.

Je rájem pro umělce, hudebníky a spisovatele, stejně jako vyznavače outdoorových sportů. Ať už se chcete potěšit jedinečnými kulturními zážitky, či si zahrát golf nebo tenis, Siesta Key je to pravé místo.
www.visitsiestakey.com

Longboat Key

Ačkoliv je Longboat Key známý jako soukromý ostrov, je populární destinací návštěvníků z celého světa. Zahrňte se luxusem na tomto přepychovém ostrově. Pokud jste navíc sportovně založený člověk, aktivity, jež zde můžete provozovat, budou nekonečné. A zatoužíte-li náhodou po městském ruchu, Sarasota je na dosah několika minut.
www.visitlongboatkey.com 

Anna Maria

Na ostrově Anna Maria budete obklopeni teplými šplouchajícími vodami a bělavými plážemi. Příjemné klima si vychutnáte po celý rok. 7 mil dlouhý ostrov je omýván třemi tropickými vodami: Mexickým zálivem na západním pobřeží, zálivem Sarasota a Anna Maria na východním pobřeží. Je snadno dostupný třemi padacími mosty.
www.visitannamariaisland.com

Hollywood Beach

 

Zejména rodiny milují tuto destinaci pro svoje bezpečí a čistotu. Najdete zde vydlážděnou promenádu s obchody, restauracemi a hotely, vhodnou pro jízdu na kole či inline bruslých, jogging, projížďky s kočárky atd. Pro plavání a opalování si to nasměrujte do Hollywood North Beach Park, kde je pikniková oblast, místo pro rybaření, volejbal.
www.visithollywoodfl.org

Panama City Beach

Jedno z nejúžasnějších pobřeží Floridy s průzračně modrou vodou a pískem, který vypadá jako cukr. Panama City Beach je známa jako oblast finančně dostupná pro rodiny a milovníky vodních sportů: jízda na skůtru, windsurfing, potápění
www.visitpanamacitybeach.com

045
 

 

Key West Dog Beach

Může se zdát být malá, ale patří mezi favority mezi Key West plážemi. Vzít čtyřnohého miláčka je dovoleno a park Higgs Beach Dog Park je pro ně jako stvořený, oplocený, s vodní fontánou s malým hřištěm pro psy.

Pensacola – Dog Park and Beach

Úžasné místo, kam vzít svého čtyřnohého kamaráda.

Pláže, kde chytit tu správnou vlnu.

The Space Coast

Rozkládá se od Titusville dolu k Sebastian Inlet na východním pobřežím. Pobřeží má mnoho míst k surfování. Populární je hlavně Sebastian Inlet State Park. Cocoa Beach je dalším oblíbeným místem pro surfování a kde se koná řada závodů. Je také domovem známého Ron Jon Surf Shopu (otevřeno 24hod denně) a světoznámého surfaře Kelly Slatera. 
www.space-coast.com

Daytona Beach Area Pláže v této oblasti jsou písečné s příjemnými vlnami a to znamená, že je to skvělé místo pro surfařské začátečníky. Tudíž zde najdete surfařské školy a konají se zde různé kempy s kvalifikovanými instruktory
www.daytonabeachcvb.org
 

046 005 zelený čtverecek

Caladesi Island State Park

Tento bariérový ostrov se nachází nedaleko Dunedin, pláže zde byly vždy známé jako nádherné a poklidné. Bohužel v roce 2008, byly vyhlášeny za „America’s No.1 Beach 2008“. Od té doby samozřejmě narostla návštěvnost, ale stále je to skvělé místo pro romantické výlety.
www.floridastateparks.org/caladesiisland
  

Fisher Island Florida

Fisher Island patří mezi nejluxusnější místa na Jižní Floridě. Jedná se o soukromý ostrov vzdálený pouze pár set metrů od South Miami Beach. Ostrov spojuje s pevninou pouze trajekt který jezdí mezi Miami a Fisher Island každých 20 min. Vzhledem k tomu že se jedná o soukromý ostrov kde mají své vily a rezidence ty nejbohatší a nejslavnější lide (mimo jiné Andre Agassi, Boris Becker, Ricky Martin, Madonna, Julia Roberts, Olprah Winfrey, Robert Redford...a další) je vstup povolen pouze na rezidentskou kartu. Nikoho jiného ochranka na ostrov resp. na trajekt nepustí. Hosté 2 hotelů, které na ostrově najdete se musí před příjezdem nechat prověřit soukromou bezpečnostní službou Security of Fisher Island. 
Podle mnohých rezidentů se jedná o jedno z nejbezpečnějších míst v USA

Lovers Key State Park

Už z názvu je zřetelné, že jde o pláže pro zamilované. 2,5 mil nezničených pláží, s bílým pískem a klidnými vodami.
www.floridastateparks.org/loverskey

Sportovní pláže

  005 zelený čtverecek

Fort Lauderdale

Skvělé místo pro aktivního člověka. Je možné dovádět jak ve vodě tak na břehu. Pláž nabízí teplou vodu, měkký písek, vlny a aktivity jako jsou windsurfing, jízda na skůtru, projížďky na lodi, bplážový volejbal a další.
www.sunny.org

Fort Myers Beach

Nezáleží na tom co preferujete, protože Fort Myers Beach má všechno. Můžete se zde vydovádět jak na vlnách (vodní lyžování, windsurfing, parasailing, rybaření....), tak hned nedaleko je skvělé místo pro skvělé nákupy.
www.fortmyers-sanibel.com 

Miami

V neposlední řadě nesmíme opomenout světoznámé Miami. Jedná se o velkou oblast s množstvím aktivních pláží nejen přes den, ale je zde rušný i noční život. Virginia Key Beach nabízí skvělý windsurfing. Key Biscayne další vodní aktivity

047
 

Miami Beach je místem pro rodiny s dětmi a starších lidí, mladí lidé vyhledávají spíše Central Miami Beach, kterou prochází pět mil dlouhá Collins Avenue.
www.miamiandbeaches.com

Když přijde na mejdany, není slavnějšího místa v celém státě než South Beach, tři míle dlouhý pás, z něhož doslova prýští požitkářství a rozkoš.

       
       
    tlačítko poptávka